"TWOJE POŻYWIENIE WINNO BYĆ LEKARSTWEM,
A TWOJE LEKARSTWO WINNO BYĆ POŻYWIENIEM"
- HIipokrates -

Nasze strony poświęcone są zdrowemu stylowi życia i prawidłowemu odżywianiu.
Najważniejsza informacja, którą możemy Państwu przekazać, znajduje się w tytule wiadomości:
"SUPLEMENTACJA, pierwszy krok do ZDROWIA i SUPERFORMY".

To znaczy, że ważne jest, aby rozpocząć od małych kroków, zmieniać styl życia pod kątem osiągnięcia ważnego dla wszystkich celu zdrowia, optymalnej wagi oraz dobrej kondycji.
W wyniku modernizacji przetwórstwa żywności, wyjałowienia  gleb,  chemizacji  rolnictwa
i zatrucia  środowiska  z roku na rok w tych samych proporcjach jedzenia spożywamy coraz mniej składników odżywczych doprowadzając "po cichu" do niedoboru witamin, makro i mikroelementów, protein, węglowodanów, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w naszych organizmach.
Stres, nadmiar alkoholu i brak aktywności fizycznej dodatkowo obniżają odporność naszego organizmu.
Osłabiony, zanieczyszczony organizm jest bardziej narażony na działanie szkodliwych czynników środowiskowych.
W naszym organizmie powstaje coraz większa ilość wolnych rodników, które są przyczyną wielu chorób ( serca, naczyń krwionośnych, zwyrodnień stawów, zaburzeń metabolicznych-cukrzyca, nowotworów )  i  starzenia się organizmu w każdej komórce.
Naukowcy dowiedli, że jedynym pewnym i skutecznym sposobem obniżania ilości wolnych rodników jest suplementacja.
Suplementy nie są lekarstwami, są uzupełnieniem wspierającym organizm w jego naturalnym dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Ponieważ suplementy są produktami odżywczymi,  dlatego bezpiecznie mogą stosować młodzi i starsi.
Właściwe odżywienie organizmu oraz oczyszczenie go z toksycznych złogów gromadzonych całymi latami, pozostałości ubocznych produktów przemiany materii, substancji polekowych i innych zanieczyszczeń wprowadzonych przez układ oddechowy
i pokarmowy, oraz polepszenie wydolności psychicznej i fizycznej.
Stosowanie poszczególnych produktów w żadnym stopniu nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, przeciwnie, jest naukowo popartym sposobem poprawy sprawności fizycznej
i umysłowej, pozwalającym na szybsze odzyskanie utraconej równowagi organizmu.
Zalecenia wdrażania do diety suplementów są wynikiem wieloletnich doświadczeń i badań klinicznych we współpracy z lekarzami  na całym świecie.

Biuro nasze jest odpowiedzią na potrzeby rynku, na potrzeby dzisiejszego klienta.
Doradcy naszego biura dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy, skutecznie pomagają swoim klientom w osiąganiu indywidualnych celów.

Nasze programy bazują na optymalnym odżywianiu czyli uzupełnianiu diety talerzowej odpowiednim programem suplementacyjnym.