WspółpracaDlaczego Herbalife, dlaczego teraz?

Herbalife Nutrition spełnia swoją misję poprzez udostępnienie ludziom możliwości sukcesu finansowego a tym, którzy tego potrzebują pomaga zmienić życie dzięki drogowskazom wskazującym jak zdrowo się odżywiać.

Herbalife Nutrition to globalna firma, której domeną jest produkcja, sprzedaż suplementów odżywczych i kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała.
Siedziba główna Herbalife International znajduje się w Los Angeles w USA z oddziałem w Warszawie.

  • Jesteśmy jedną z największych firm networkowych na świecie, z przychodami ze sprzedaży detalicznej w wysokości około 5.5 miliarda dolarów.
  • Sprzedajemy nasze produkty od 40 lat w 96 krajach, poprzez siec blisko 4 milionów Partnerów Herbalife.
  • Wierzymy, że wysoka jakość produktów i efektywność sieci sprzedaży połączona z geograficzną ekspansją na kolejne rynki jest podstawą sukcesu naszej firmy.
  • Dążymy do zyskowności i rozwoju, aby rosła wartość akcji i firmy.

Jako firma przodująca w przemyśle odżywczym, Herbalife uruchomiła laboratorium badawcze Odżywiania Komórkowego w Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim (Center for Human Nutrition at UCLA). Rada Naukowa i Medyczna Herbalife prowadzi tam badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu, utrzymaniem najwyższej jakości produktów poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

W grudniu 2004 roku następuje wprowadzenie akcji naszej firmy Herbalife Int. na giełdę w Nowym Jorku (NYSE: HLF).

Herbalife Family Foundation (HFF), która działa przy firmie w ponad 20 krajach na całym świecie wspomaga i współpracuje z organizacjami społecznymi i charytatywnymi niosącymi pomoc potrzebującym dzieciom na całym świecie.

Herbalife sponsoruje wydarzenia sportowe na całym świecie i suplementuje światowej klasy sportowców, drużyny. Wspieramy między innymi takie drużyny piłkarskie jak: LA Galaxy, (Cristiano Ronaldo) Real Madryt, Spartak Moskwa, PSV Eindhoven, narodową reprezentację Francji w siatkówce czy całą Polską Ligę Siatkówki.

Jeżeli zainteresowałeś się firmą Herbalife może to być szansa, której szukasz. Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes według własnego planu w komfortowym otoczeniu swojego domu. Albo, jeżeli wolisz i masz zasoby możesz założyć swój własny klub.

Nie przegap tej szansy!

Jeśli nie zamierzasz pozostawić swojej przyszłości w rękach przypadku, zdecyduj się na kontakt i prześlij swoje aplikacje.