Suplementy diety to po prostu najzdrowsza żywność, która jest pozbawiona zbędnych kalorii i składników, a zawiera jedynie kwintesencję tego, co niesie ze sobą dany produkt biologiczny.

Suplementy nie służą zastąpieniu tradycyjnej i dobrze zaplanowanej diety, ale skutecznie zastępują utracone wartości odżywcze żywności.
Zatem mamy do czynienia z odżywianiem jakościowym.

Suplementy dopełniają dietę do potrzebnego poziomu wartości budulcowych, stymulujących, ochronnych i regenerujących. Dostarczają do organizmu wszelkich niezbędnych i pełnowartościowych składników odżywczych.

Celem stosowania suplementów, a tym samym odżywiania komórkowego jest spowodowanie, aby niedożywiona (chora) komórka, do której nie docierają składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania oraz nie opuszczają jej toksyny i substancje szkodliwe, stała się zupełnie zdrową komórką, w której transport zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz są niczym nie zakłócone. Jednym zdaniem: "Zażywamy lekarstwa i farmaceutyki, aby wyzdrowieć, natomiast suplementy stosujemy, aby nie popaść w chorobę i nie stracić zdrowia"

Główne założenia suplementacji i odżywiania komórkowego z Herbalife:
oczyszczanie drogi kontaktowej (szczególnie jelit) poprawa wchłaniania i asymilacji składników odżywczych wsparcie oddychania komórkowego, czyli usprawnienie wchodzenia substancji do cyklu Krebsa, spalania i produkcji energii głęboka detoksykacja (odtrucie i oczyszczenie) już na poziomie komórek organizmu zrównoważenie typu przemian metabolicznych (jedynie organizm w stanie tzw. homeostazy, czyli równowagi może być zdrowym organizmem) regeneracja komórkowa i tkankowa.

Co wyróżnia suplementy Herbalife:
Unikalna technologia pozyskiwania botanicznych składników działających (ACTIVE COMPOUND), która pozwala na:

    zachowanie struktury składnika, która nie zostaje zniekształcona w trakcie obróbki

    utrzymanie aktywności biologicznej

    zachowanie biochemicznej specyfiki

Wykorzystanie najnowszych osiągnięć wiedzy pochodzącej z nowoczesnego Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.


Herbalife, to naprawdę zdrowa dieta!
Nasze produkty zdrowotne i suplementy dietetyczne zapewniają prawidłowe odżywianie i uzupełnienie diety o niezbędne składniki odżywcze.
Kuracje odchudzające - gwarantowany skutek.


30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci również 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
Jeżeli nie jesteś w pełni, z jakiegokolwiek powodu zadowolony z któregoś produktu możesz go po prostu zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu otrzymasz pełen zwrot kosztów.
W ten sposób chcemy dać Ci pewność Twej pełnej satysfakcji.