WspółpracaDlaczego Herbalife, dlaczego teraz?

Herbalife Nutrition spełnia swoją misję poprzez udostępnienie ludziom możliwości sukcesu finansowego a tym, którzy tego potrzebują pomaga zmienić życie dzięki drogowskazom wskazującym jak zdrowo się odżywiać.

Herbalife Nutrition to globalna firma, której domeną jest produkcja, sprzedaż suplementów odżywczych i kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała.
Siedziba główna Herbalife International znajduje sie w Los Angeles w USA z oddziałem w Jankach k/Warszawy.

  • Jesteśmy jedną z największych firm networkowych na świecie, z przychodami ze sprzedaży detalicznej w wysokości około 3.5 miliarda dolarów (sprzedaż netto ~1,6 miliarda dolarów)
  • Sprzedajemy nasze produkty od 34 lat w 96 krajach, poprzez siec blisko 2 milionów Partnerów Herbalife.
  • Wierzymy, że wysoka jakość produktów i efektywność sieci sprzedaży połączona z geograficzną ekspansją na kolejne rynki jest podstawą sukcesu naszej firmy.
  • Dążymy do zyskowności i rozwoju, aby rosła wartość akcji i firmy.

Jako firma przodująca w przemyśle odżywczym, Herbalife uruchomiła laboratorium badawcze Odżywiania Komórkowego w Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim (Center for Human Nutrition at UCLA). Rada Naukowa i Medyczna Herbalife prowadzi tam badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu, utrzymaniem najwyższej jakości produktów poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

W grudniu 2004 roku następuje wprowadzenie akcji naszej firmy Herbalife Int. na giełdę w Nowym Jorku (NYSE: HLF).

Herbalife Family Foundation (HFF), która działa przy firmie w ponad 20 krajach na całym świecie wspomaga i współpracuje z organizacjami społecznymi i charytatywnymi niosącymi pomoc potrzebującym dzieciom na całym świecie.

Herbalife sponsoruje wydarzenia sportowe na całym świecie i suplementuje światowej klasy sportowców, drużyny. Wspieramy między innymi takie drużyny piłkarskie jak: LA Galaxy, (Cristiano Ronaldo) Real Madryt, Spartak Moskwa, PSV Eindhoven czy Wisłę Kraków.

Jeżeli zainteresowałeś się firmą Herbalife może to być szansa, której szukasz. Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes według własnego planu w komfortowym otoczeniu swojego domu. Albo, jeżeli wolisz i masz zasoby możesz założyć swój własny klub.

Nie przegap tej szansy!

Jeśli nie zamierzasz pozostawić swojej przyszłości w rękach przypadku, zdecyduj się na kontakt i prześlij swoje aplikacje.